سرویس ها و خدمات

Real time web analytics, Heat map tracking

معرفی سرویس های آی‌سیما

سرویس خانگی مخابرات

اگر خط تلفن شما در محدوده‌ای ست که باید از پلتفرم آی‌سیما-مخابرات (آی‌پی‌مدیا) استفاده کنید، این گزینه را انتخاب نمایید. همچنین نوع پلتفرم انتخابی بر اساس محدوده‌ی مخابراتی خط تلفن شما و شرکتی که خدمات ADSL خود را از آن دریافت کرده‌اید، تعیین می‌گردد. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از تفاوت‌ها و ویژگی‌های سرویس ها، خواهشمند است با شماره تلفن 1535 (021) تماس حاصل فرمایید.

سرویس خانگی آسیاتک

اگر خط تلفن شما در محدوده‌ای ست که باید از پلتفرم آی‌سیما-آسیاتک استفاده کنید، این گزینه را انتخاب نمایید. همچنین نوع پلتفرم انتخابی بر اساس محدوده‌ی مخابراتی خط تلفن شما و شرکتی که خدمات ADSL خود را از آن دریافت کرده‌اید، تعیین می‌گردد. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از تفاوت‌ها و ویژگی‌های سرویس ها، خواهشمند است با شماره تلفن 1535 (021) تماس حاصل فرمایید

سرویس همراه

آی‌سیما ، قابلیت ارایه خدمات IPTV در بستر سرویس های همراه به شما مشتریان گرامی را دارد. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از تفاوت‌ها و ویژگی‌های سرویس ها، خواهشمند است با شماره تلفن 1535 (021) تماس حاصل فرمایید.

معرفی آی‌سیما

«توسعه سامانه بهنگام غدیـر» نخستین شرکتی ا‌ست که برای ارایه‌ شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی ایران (IPTV)، قراردادی رسمی را با شرکت سروش رسانه (به نمایندگی از سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران)، عقد نموده است. راه‌حل فنی ارایه‌ی این سرویس با استفاده از شرکت‌های دانش بنیان داخلی و شرکت‌های معتبر خارجی تهیه شده‌ است و آی‌سیما در ارایه خدمات از هردو پلتفرم ایرانی و خارجی خود بهره می‌برد. آرشیو آی‌سیما، مجموعه‌ی بی‌نظیری از هزاران فیلم سینمایی، سریال، موسیقی و ویدئوهای متنوعی با موضوعات آموزشی، سرگرمی و ... است..

عضویت در خـبرنامه

با عضویت در خبرنامه آی‌سیما ، از جدیدترین و تازه ترین اخبار، مقالات، فیلم ها و محصولات ما زودتر از همه آگاه شوید.