برگزاری مراسم رونمایی از سرویس IPTV شرکت آی سیما در مخابرات منطقه خراسان جنوبی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 به همت مخابرات منطقه خراسان جنوبی مراسم رونمایی از سرویسIPTV شرکت آی سیما در روزچهارشنبه مورخ 19/07/96 با حضور مدیران دستگاههای اجرایی استان ،فرمانداران ، روسای ادارات شهرستانها ، اصحاب رسانه و مهندس قوی،عضو هیات مدیره ونماینده تام الاختیار  شرکت آی سیما در شرکت مخابرات ایران در محل سالن ویدئو کنفرانس مخابرات منطقه برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم ،عیدی زاده مدیر مخابرات منطقه خراسان جنوبی پس از خوش آمدگویی ،بیان داشت مهیا نمودن بستر برای راه اندازی این سرویس در استان پس از پیگیریهای لازم با مساعدت مهندس قوی انجام شد.

سپس مهندس قوی عضو هیات مدیره شرکت آی سیما ضمن عرض تشکر از مدیر عامل شرکت مخابرات ایران و مدیر مخابرات منطقه خراسان جنوبی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به ریاست سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در حکم انتصاب ایشان ، به تلویزیون تعاملی ، بیان داشت که حق انتخاب و حق استفاده از محتوی در این سرویس وجود داشته و امکانات بسیاری داردو هرجا که بستر اینترنت باشد می توان از این سرویس استفاده نمود.

این سرویس یک درگاه سالم ، تلویزیون و ماهواره پاک است که دغدغه ای برای خانواده ها وجود ندارد.

 در ادامه از این سرویس با حضور مدیران استانی و شهرستانها از طریق ارتباط ویدئو کنفرانسی رونمایی انجام شد

سپس آموزش مباحث مرتبط با سرویسIPTV شرح و استفاده از آیتم های این سرویس و اعلام تعرفه قیمتی تشریح شد..

لازم به ذکر است که این سرویس محتوایی است که صدا و موسیقی ،ویدئو و تلویزیون درخواستی مشترکین را با نازلترین تعرفه ماهیانه بر بستر اینترنت پر سرعت مخابرات تامین می کند ولی از حجم اینترنت مشترک کم نمی شود.

 

 

لینک منبع خبر

دیدگاه خود را بیان کنید

0

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد