آشنایی با ما

Real time web analytics, Heat map tracking

از آی‌سیما بیشتر بدانـید

آى سيما ارايه دهنده ى IPTV/VoD بر بستر اينترنت است؛ يعنى با استفاده از اپليكيشن، دستگاه STB و وب آى سيما و از طريق اينترنت ميتوان شبكه هاى تلويزيونى را دريافت كرد و علاوه بر آن فيلم و سريال و انيميشن هاى روز دنيا با كيفيت HD، فيلم هاى آموزشى در تمام زمينه ها و... در دسترس شماست. همچنين شبكه هاى اختصاصى آى سيما نيز به زودى راه اندازى خواهند شد.
اگر شما از شركت هاى همكار آى سيما سرويس اينترنت پرسرعت دريافت كرده ايد(كه ليست كامل آنها از طريق وبسايت آى سيما در دسترس است)، در ترافيك فيلم و سريال آى سيما، ترافيك براى شما رايگان خواهد بود.

با آى سيما ميشود جور ديگرى به دنيا لبخند زد

اطلاعات بیشتر، در کاتالوگ

معرفی آی‌سیما

«توسعه سامانه بهنگام غدیـر» نخستین شرکتی ا‌ست که برای ارایه‌ شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی ایران (IPTV)، قراردادی رسمی را با شرکت سروش رسانه (به نمایندگی از سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران)، عقد نموده است. راه‌حل فنی ارایه‌ی این سرویس با استفاده از شرکت‌های دانش بنیان داخلی و شرکت‌های معتبر خارجی تهیه شده‌ است و آی‌سیما در ارایه خدمات از هردو پلتفرم ایرانی و خارجی خود بهره می‌برد. آرشیو آی‌سیما، مجموعه‌ی بی‌نظیری از هزاران فیلم سینمایی، سریال، موسیقی و ویدئوهای متنوعی با موضوعات آموزشی، سرگرمی و ... است..

عضویت در خـبرنامه

با عضویت در خبرنامه آی‌سیما ، از جدیدترین و تازه ترین اخبار، مقالات، فیلم ها و محصولات ما زودتر از همه آگاه شوید.